نهال به

خرید انواع نهال به

فروش 2 رقم از بهترین و پربارترین ارقام نهال به در نهالستان یشیل نهال با انواع پایه های رویشی ریشه کشت بافت آزمایشگاهی ، پیوندی و پایه بذری به صورت ریشه باز و گلدانی خدمت شما مشتریان به صورت عمده و خرده انجام می شود.

لیست قیمت خرید نهال به

نهال به اصفهان یا به کوزه ای

نهال به اصفهان یا به کوزه ای

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال به اصفهان یا به کوزه ای در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال به اصفهان یا به کوزه ای پایه رویشی می باشد.
 • نهال به اصفهان یا به کوزه ای پایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال به اصفهان یا به کوزه ای پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال به اصفهان یا به کوزه ای اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال به اصفهان یا به کوزه ای دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 180000تومان

 نهال به ترش آذربایجان

نهال به ترش آذربایجان

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال به ترش آذربایجان در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال به ترش آذربایجان پایه رویشی می باشد.
 • نهال به ترش آذربایجان پایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال به ترش آذربایجان پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال به ترش آذربایجان اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال به ترش آذربایجان دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 160000تومان

برای خرید نهال منتظر فردا نباش، همین الان با ما در تماس باش

یشیل نهال با ضمانت واقعی بازگشت کالا، ارائه ی فاکتور و قیمت رقابتی، یک انتخاب مطمئنِ✔

ضمانت بازگشت کالا

ارسال طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت

ضمانت اصالت کالا

صدور فاکتور رسمی

 

نهال به زودبازده


منظور از زودبازدهی آن است که گیاه در مقابل انرژی که برای کاشت و داشتش هزینه کرده اید به شما منفعتی برساند به عبارت بهتر و قابل درک تر ، منظور از بازدهی ، بلوغ ، باروری و محصول دادن است . نهال به زودبازده زودتر به بلوغ می رسد و شروع به محصول دادن می کند . نهال به پایه بذری تقریباً در سن 5 سالگی بالغ می شود و ویژگی زودبازدهی به نهال های پایه رویشی مثل نهال به پیوندی و نهال به کشت بافت اختصاص دارد . نهال به کشت بافت زودبازده در نوع خود بی نظیر و بی مثال است و بازدهی فوق العاده ای دارد در قبال آن چه که دریافت می دارد سریع تر محصول داده و محصول آن از نظر کیفیت و کمیت بهتر و بیش تر از نهال های دیگر است . 


نهال به پایه بذری


هر کجا که اصطلاح پایه بذری را می شنوید منظور آن است که پایه یا همان ریشه گیاه در نتیجه جوانه زدن بذر همان گیاه به وجود آمده و رشد کرده است (تکثیر به روش جنسی) . این روش کاملاً سنتی و قدیمی شده است اما همچنان برخی کشاورزان علاقه به پرورش این قبیل نهال ها دارند ناگفته نماند که کاشت بذر به همچنان برای تولید نهال به پایه بذری برای احداث باغات ، یا حتی از روی تفنن ، کنجکاوی و یا برای انجام آزمایشات رواج دارد . در هر صورت نهالستان یشیل نهال دارای نهال های به پایه بذری در سنین مختلف هم می باشد . 


نهال به پایه رویشی 


نهال به پایه رویشی در نتیجه روش های غیرجنسی به وجود می آید . قلمه زدن ، پاجوش ، خوابانیدن ، پیوند زدن و مهم ترین و پرطرفدارترین روش رویشی که تحولی عظیم در صنعت کشاورزی به وجود آورده است و کشت بافت نام دارد ، از آن قبیل است . 
برای تولید نهال پایه رویشی کشت بافت مقداری از بافت گیاه را  در شرایط آزمایشگاهی پرورش می دهند و ویژگی هایی نظیر مقاومت به سرما و گرمای شدید ، مقاومت در برابر بیماری ها و آفات ، مقاومت در برابر بی آبی و کم آبی ، بازدهی سریع ، دیر گل دادن و زودرس بودن میوه ها را در آن تقویت می کنند .


چگونه بذر به بکاریم ؟


برای کاشت بذر به ، مراحل زیر را طی کنید .
بذر به مورد نظر را تهیه کنید .
بذر آن را بدون آسیب از بطن میوه خارج ساخته و بشویید و خشک کنید .
بذرها را به مدت 2 روز در مکانی خنک نگهداری کنید تا کاملاً خشک شوند .
کیسه نایلونی زیپ دار تهیه کرده و درون آن را با ماسه مرطوب پر کنید و دانه های به را درون آن قرار دهید و درب کیسه را کیپ ببندید .
به مدت سه ماه کیسه را درون یخچال نگهداری کنید و پس از سه ماه بذر ها را در عمق سه سانتی متری خاک گلدان بکارید .
پس از جوانه زدن و رشد ساقه و دو برگ می توانید گیاه را به زمین انتقال دهید . 


خرید نهال به ، به چه صورت است ؟


برای تهیه نهال به می بایست به نهالستان های معتبر موجود در سراسر کشور مراجعه نمایید . بهتر آن است که تنها از نهالستان های خزانه دار خرید نهال به را انجام دهید چرا که نهالستان های واسطه ای اعتبار لازم را ندارند یا حدأقل با اغماض در مرتبه ای پایین تر قرار دارند . 
نهال به را از نهالستان یشیل نهال در ارقام مختلف می توانید به طرق حضوری و غیر حضوری به صورت تکی ، خرده و عمده خریداری کنید . 


نهال به پیوندی


آن نهال بهی که در نتیجه پیوند زدن رویش یافته و رشد کرده است را نهال به پیوندی می گویند که کیفیت بهتر و بالاتری نسبت به نهال به پایه بذری دارد چرا که پیوند زدن یکی از روش های محبوب رویشی می باشد . 
به را می توانید روی پایه های انواع به ، زالزالک ، سیب و گلابی پیوند بزنید که در مورد اخیر توصیه نمی شود . 


فروش نهال به


برای فروش نهال به باید با کسب مهارت و تخصص کافی و به کارگیری سرمایه کلان برای خود خزانه ای وسیع و کامل احداث نمایید . 
فروش نهال به در نهالستان ها به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود . 


چه آب و هوایی برای کاشت نهال به مناسب است ؟


بهترین آب و هوا برای کاشت نهال به مناطق نیمه سردسیر با تابستان های خشک است . 
درخت به سالیانه حدأقل به 400 ساعت دمای زیر 7 درجه سانتی گراد احتیاج دارد تا در فصل بهار محصول پربار و با کیفیت تولید کند . 
از کاشت درخت به در مناطق گرمسیر و مرطوب ، خصوصاً با مقاصد تجاری خودداری کنید چرا که بازدهی کافی را به شما نخواهد داد . 


چگونه به را پیوند بزنیم ؟


برای پیوند زدن به ، نکاتی چند لازم الرعایه است .
اول آن که به را به درختان هم خانواده خود پیوند بزنید .
دوم آن که پیوند زدن همیشه با مقاصد تولید میوه جدید نمی باشد و گاهی با هدف مقاوم سازی و یا سازگارسازی یک گیاه انجام می شود . 
سوم این که پیوندک به بایستی از یک درخت پربار و پر محصول و با کیفیت بالا انتخاب شود و روی یک پایه قوی ، مقاوم و سازگار پیوند زده شود .
چهارم : پیوند را در فصل گرم سال و در زمان رشد گیاه که شیره حیات در رگ هایش جریان دارد انجام دهید تا جوش بخورند در غیر این صورت پیوند نمی خورند .
در آخر باید گفت روش های متفاوتی برای پیوند زدن وجود دارد از جمله ، پیوند قاشی ، پیوند سپری ، پیوند لوله ای ، پیوند اسکنه ، پیوند پلی و ... که بسته به نوع گیاه می توانید یکی از این روش ها را برگزینید . 


نیاز آبی درخت به چه مقدار است ؟


درخت به میزان متوسطی به آبیاری نیازمند است و در نوع پایه رویشی کشت بافت نسبت به بی آبی و کم آبی مقاومت بالایی دارد . نیاز آبیاری درخت به در فصل سرد به وسیله بارش های جوی تأمین می شود و نیاز به آبیاری ندارد اما در فصل گرم هفته ای دو مرتبه آبیاری ، نیاز درخت به را برطرف می سازد .  


نهال به گلدانی


منظور از نهال به گلدانی آن است که نهال را در گلدان هایی از جنس پلاستیک ضخیم سیاه رنگ تکثیر کرده و پرورش می دهند . این قبیل نهال ها در تمام فصول قابل خرید و فروش هستند و محدودیتی از این بابت ندارند ، به راحتی نقل و انتقال یافته و آسیبی نمی بینند . 
نهال های به موجود در نهالستان یشیل نهال به صورت گلدانی و ریشه لُخت وجود دارد .


تفاوت نهال به پایه رویشی و نهال به پایه بذری در چیست ؟


اصلی ترین تفاوت این دو در نحوه تولید آن ها است که پایه بذری با کاشت بذر گیاه و پایه رویشی با سایر روش های رویشی به وجود می آید . 
نهال به پایه رویشی کشت بافت رشد طولی کمتری دارد و در عوض تمرکز خود را روی رشد شاخه ها و افزایش ثمره می گذارد .
کاشت نهال به پایه بذری در یک زمین نیاز به رعایت فواصل طولانی ندارد همین امر سبب استفاده بهینه از فضای زمین خواهد شد .
عمر اقتصادی نهال به پایه رویشی کشت بافت بسیار بیش تر از پایه بذری است . 
نهال به پایه رویشی کشت بافت مقاوم به بی آبی ، کم آبی ، بیماری ها ، آفات ، سرمای شدید ، گرمای شدید و سرمای دیرس بهاره ، زودبازده ، دیرگل و زودرس است . 


مرغوب ترین نهال به


مرغوب ترین نهال به آن است که قابلیت سازگاری با شرایط مختلف آب و هوایی را داشته باشد ، محصول پربار و با کیفیت تولید کند و مورد پسند مصرف کننده قرار بگیرد . برای انتخاب مرغوب ترین باید دید مصرف کننده چه می خواهد و برای کدام رقم تقاضا بیش تر است ؟
علاوه بر این ها تنوع سلیقه در مصرف کننده و کشاورزان اجازه نمی دهد که یک رقم خاص را به عنوان مرغوب ترین انتخاب کرد . در حال حاضر رغبت کشاورزان برای کاشت ارقام تجاری به نظیر به اصفهان و به ترش آذربایجان بیش تر از سایر ارقام است . 


قیمت نهال به 


عوامل بسیاری در تعیین قیمت نهال به مؤثر است . مواردی نظیر نوع پایه نهال ، نوع ریشه نهال ، سن نهال و رقم آن برای قیمت گذاری در نظر گرفته می شود . از آن گذشته با در نظر گرفتن نرخ تصاعدی تورم در کشورمان حدأقل در این مقاله که به طور دائم روی سایت بارگذاری می شود نمی توان قیمت ثابتی را برای هیچ محصولی ذکر کرد بهترین راه برای اطلاع از قیمت نهال به مراجعه به قسمت محصولات سایت است که با افزایش یا کاهش قیمت تغییرات اعمال می شود و یا این که از طریق شماره تماس هایی که در دسترستان قرار گرفته با کادر فروش تماس گرفته و قیمت ها را جویا شوید . 


خرید عمده نهال به


خرید نهال به ، به صورت عمده چند مزیت دارد . اولاً که خرید عمده برای کسانی مناسب است که قصد احداث باغ به را دارند و می بایست در تعداد بالا خرید کنند .
در ثانی با خرید عمده نهال به ، به دلیل مشابه بودن آن ها از نظر ژنتیک ، کاشت و رسیدگی همزمان باغ شما یکدست خواهد شد و درختانی همسان خواهید داشت .
از طرفی خرید عمده موجب می گردد که هزینه های خرید مقداری کاهش یافته و از تخفیفات ویژه خرید عمده بهره مند شوید .


زمان برداشت محصول به 


به میوه ای پاییزی است . در فصل پاییز به همراه سیب کاملاً رسیده و آماده برداشت می شود . درست است که به میوه ای سفت و سخت است اما از رها کردن آن از ارتفاع و کوفتن آن بر زمین بپرهیزید چرا که موجب ایجاد زدگی و فاسد شدن آن می گردد . 


نهال به مقاوم به سرما


مقاومت نسبت به سرما در نهال به مقاوم به سرما (نهال های پایه رویشی کشت بافت ویژگی مقاومت به سرما دارند ) به دو صورت نمود پیدا می کند اول این که در فصل سرد که درخت به ، یک حدأقل دما برای تحمل سرما دارد در درختان مقاوم به سرما این مقاومت بیش تر شده و درخت می تواند دمای پایین تری را هم تحمل کند و حالت دیگر مقاومت شکوفه ها در فصل بهار در برابر سرمای دیررس بهاره است . در فصل بهار ممکن است بعد از گرم شدن هوا مجدداً و به صورت غافلگیرانه دما کاهش یابد و با بارش تگرگ نیز همراه باشد و همین دو مورد موجب خشک شدن و ریزش شکوفه ها می گردد که با کاشت نهال به مقاوم به سرما می توانید از این رخ داد جلوگیری کنید . 


نهالستان معتبر 


اعتبار یک نهالستان به سابقه فعالیت و سطح تخصص مؤسس و سایر دست اندر کاران می باشد . عامل دیگری که اعتبار یک نهالستان را تثبیت می کند داشتن خزانه و ارائه محصول مستقیم و فعالیت بلاواسطه است . نهالستان یشیل نهال با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید و تکثیر نهال های میوه ده و واردات ارقام خارجی یکی از معتبرترین نهالستان های واقع در شمال غرب کشور می باشد که در کنار محصولات خود تضمین باردهی و اعتبار اصالت کالا را به مشتریان عزیز ارائه می دهد .
برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید .