درباره یشیل نهال

نهالستان یشیل نهال یکی از قدیمی ترین نهالستان های غرب کشور است که از چند دهه پیش به صورت سنتی اقدام به پرورش و فروش نهال های درختان مثمر و غیر مثمر کرده است و همیشه سعی داشته بهترین و با کیفیت ترین نهال ها را در اختیار کشاورزان و باغداران بگذارد. با گذشت زمان ، پیشرفت علم و نیاز به نهال های با کیفیت تر ما این عمل را به صورت حرفه ای زیر نظر مهندسین کشاورزی ادامه دادیم تا بتوانیم نهال های پربارتر ،با کیفیت تر ومقاوم تری تولید کرده و میزان آسیب های احتمالی را برای کشاورزان و باغداران کمتر کنیم .

با توجه به این امر مهندسین کشاورزی نهالستان یشیل نهال بر این شدند که نهال های تولیدی باید ارقام و پایه های با کیفیت تری داشته باشند و با تحقیق و تلاش توانستند نهال های درختان متنوعی را با پایه های مختلفی چون: نهال های رویشی کشت بافت ، نهال های پیوندی ، نهال های بذری پرورش داده و در اختیار علاقه مندان در این حوضه بگذارند.

ما در این راه سختی های و ضرر های زیادی را متحمل شدیم اما خوشحالیم که توانسته ایم در بخش توسعه و سرمایه گذاری کشاورزی ایران عزیزمان سهیم شده ، بهترین و مرغوب ترین نهال ها را در نهالستان یشیل نهال به مشتریان عزیز عرضه کنیم . نهالستان یشیل نهال با دارا بودن آزمایشگاه های کشاورزی ،خزانه های چند هزار هکتاری این توان را دارد که در همه فواصل سال آماده ارائه انواع نهال ها به صورت گلدانی و ریشه باز در تعداد های بالا به سرتاسر ایران عزیزمان باشد. نهال های ارائه شده از طرف نهالستان یشیل نهال کاملا زیر نظرمهندسین و متخصصان این زمینه پرورش داده شده و نسبت به پایه های آنها تضمین می شوند،پس شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید از این نهالستان اقدام نمائید.

این نهالستان افتخار داشته تا به این زمان با مجموعه های معتبری همچون : نهاد های دولتی ، کارخانه جات ، شهرداری هاو کشاورزان بسیاری همکاری داشته باشد و رزومه کاری بسیار درخشانی را از خود بجای بگذارد.