نهال انار

خرید انواع نهال انار

فروش 4 رقم از بهترین و پربارترین ارقام نهال انار در نهالستان یشیل نهال با انواع پایه های رویشی ریشه کشت بافت آزمایشگاهی ، پیوندی و پایه بذری به صورت ریشه باز و گلدانی خدمت شما مشتریان به صورت عمده و خرده انجام می شود.

لیست قیمت خرید نهال انار

نهال انار بی دانه

نهال انار بی دانه

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال انار بی دانه در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال انار بی دانه پایه رویشی می باشد.
 • نهال انار بی دانه پایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال انار بی دانه پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال انار بی دانه اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال انار بی دانه دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 160000تومان

نهال انار ژله ای

نهال انار ژله ای

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال انار ژله ای در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال انار ژله ای پایه رویشی می باشد.
 • نهال انار ژله ای پایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال انار ژله ای پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال انار ژله ای اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال انار ژله ای دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 160000تومان

نهال انار دانه سیاه

نهال انار دانه سیاه

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال انار دانه سیاه در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال انار دانه سیاه پایه رویشی می باشد.
 • نهال انار دانه سیاهپایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال انار دانه سیاه پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال انار دانه سیاه اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال انار دانه سیاه دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 160000تومان

نهال انار واندرفول

نهال انار واندرفول

 • زمان‌گلدهی:دیرگل
 • آغازباردهی:سال اول
 • یکی از دیرگل ترین ارقام نهال انار واندرفول در ایران که با پایه های خارجی کشت می شود رقم نهال انار واندرفول پایه رویشی می باشد.
 • نهال انار واندرفول پایه رویشی نهالستان یشیل نهال نسبت به سرمای شدید و کم آبی بسیار مقاومت بالای دارد و در مقایسه با رقم نهال انار واندرفول پایه بذری و پیوندی باردهی بسیار بالایی دارد و طول عمر مفید نهال نیز 3 برابر نهال پیوندی می باشد.
 • کیفیت میوه نهال انار واندرفول اصلاح نژاد شده بسیار بهتر و بازار پسند تر از رقم بذری (پیوندی) می باشد . اصلاح نژاد درخت و اصلاح نژاد ژنوتیپ درخت موجب سود دهی مطلوب و متداول درخت پایه رویشی کشت بافت می شود. همچنین موجب کمتر شدن هزینه های سم پاشی و کود دهی و آبیاری باغداران و کشاورزان نیز شده است.
 • نهال انار واندرفول دارای مشخصه های مانند دیر گل بودن ، زودرس بودن ، پربار بودن ، اصلاح نژاد شده و عمر مفید بالا می باشد.

قیمت : 160000تومان

برای خرید نهال منتظر فردا نباش، همین الان با ما در تماس باش

یشیل نهال با ضمانت واقعی بازگشت کالا، ارائه ی فاکتور و قیمت رقابتی، یک انتخاب مطمئنِ✔

ضمانت بازگشت کالا

ارسال طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت

ضمانت اصالت کالا

صدور فاکتور رسمی

خرید نهال انار


خرید نهال انار از طریق نهالستان ها انجام می شود . برای خرید نهال به نهاستان های معتبر سراسر کشور مراجعه نمایید و برای جلوگیری از بروز مشکل پیش از هرچیز تحقیقات لازم را در خصوص نهالستان مورد نظر به عمل آورید .
برای خرید نهال انار می توانید به صورت حضوری و غیرحضوری از طریق نهالستان یشیل نهال اقدام نمایید . سفارش شما از طرق امن و در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید . 


فروش نهال انار


فروش نهال انار در یشیل نهال به صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر است . یشیل نهال ارقام مختلف تجاری نهال انار را در انواع پایه رویشی کشت بافت ، پیوندی ، ریشه باز و گلدانی در سنین یک ، دو و سه ساله به فروش می رساند . 


نهال انار را در چه آب و هوایی بکاریم ؟


انار گیاهی مقاوم و سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف است به همین دلیل در مناطق مختلف قابل کشت است . هم دمای ده درجه زیر صفر را تاب می آورد و هم در برابر هوای خشک مقاومت نشان می دهد . اما معمولاً در نواحی معتدل کشت می شود . دمای بالا بعد از رسیدن میوه و نور مستقیم خورشید می تواند موجب سوختن پوست انار یا ترکیدن آن شود . 


چگونه درخت انار را آبیاری کنیم ؟


در مناطق گرمسیر به علت میزان بالای تبخیر ، درخت انار به آبیاری بیش تری احتیاج دارد . کیفیت خاک انارستان و روش آبیاری نیز بر تعیین مقدار آن مؤثر است از آن گذشته نهال انار در سال های اولیه کاشت به آب بیش تری احتیاج دارد و رفته رفته از مقدار آن کاسته می شود .


 نهال انار گلدانی


نهال انار گلدانی آن نهالی است که در گلدان های پلاستیکی سیاه رنگ کاشته و پرورش داده می شود . این قبیل نهال ها به دلیل راحتی در نقل و انتقال و عدم آسیب دیدن آن ها در صورت جا به جایی به راحتی در تمام فصول قابل عرضه هستند . یشیل نهال دارای تمام ارقام نهال انار  به صورت گلدانی یک ساله ، دو ساله و سه ساله می باشد . 


نهال انار ریشه لُخت ریشه باز ، نایلونی


بر عکس نهال های گلدانی ، نهال انار ریشه لُخت یا ریشه باز در زمین کاشته می شود و ریشه در خاک زمین دارد در نتیجه نقل و انتقال آن به سادگی امکان پذیر نیست . بنابراین نهال انار ریشه لُخت تنها در فصل خواب زمستانه قابل عرضه است زیرا برای جدا کردن نهال از زمین ، گیاه بایستی در خواب زمستانه باشد که آسیب نبیند . پس از جدا کردن نهال از زمین ریشه آن را درون کیسه ای نایلونی می پیچند و به فروش می رسانند به همین دلیل به این گونه نهال ها نایلونی هم گفته می شود . نهالستان یشیل دارای انواع نهال انار نایلونی به صورت یک ساله ،  دو ساله و سه ساله می باشد و تنها با یک تماس می توانید از یک اصله تا هر تعداد که بخواهید سفارش دهید . 


نهال انار مقاوم به سرما


اغلب نهال هایی که با روش های پایه رویشی تکثیر شده اند این ویژگی را در خود دارند علی الخصوص نهال انار پایه رویشی کشت بافت که سرآمد تمام روش های رویشی می باشد ویژگی مقاومت به سرما کاملاً در آن مشهود است . اما منظور از نهال انار مقاوم به سرما چیست ؟ تمام گیاهان در فصل زمستان تا میزان یک حدأقل دمایی را متحمل می شوند و بیش تر از آن به گیاه آسیب جدی وارد می کند حال اگر گیاه را در منطقه آب و هوایی مناسب خود بکارید این خطر بسیار پایین می آید اما سرمای دیررس بهاره در تمام مناطق آب و هوایی وجود دارد و همه ساله پس از بیدار شدن گیاهان از خواب زمستانه و شکوفه دادنشان پدیدار می گردد که کاهش دما همراه با بارش شدید باران و تگرگ خواهد بود . این پدیده به راحتی و در عرض کمترین زمان می تواند شکوفه ها را از بین ببرد و محصول را کاهش دهد در این حالت نهالی که مقاوم به سرما باشد از شکوفه های خود در برابر سرمای دیررس بهاره محافظت می کند . 


نهال انار مقاوم به بی آبی و کم آبی


با توجه به خطر خشکسالی و کمبود بارش در سنوات اخیر در کشورمان ، همه ساله کشاورزان بیم آن دارند که به دلیل کم آبی ، باغات آن ها دچار کاهش محصول و ثمره شود و درنتیجه سود کمی نصیب آن ها گردد مهم تر این که کم آبی و بی آبی تنها منجر به کاهش محصول نشده و در طولانی مدت می تواند درخت را خشک و نابود سازد در این حالت استفاده از نهال انار مقاوم به بی آبی که به صورت کشت بافت پایه رویشی تکثیر می شود اثرات کم آبی را با حفظ کیفیت و کمیت محصول به حدأقل می رساند . 


نهال انار زودرس


همان گونه که از وصف آن معلوم است در درخت انار زودرس محصولات زودتر از سایر درختان می رسد به همین دلیل برای کشاورز سود بیش تری دارد چرا که در زمانی که هنوز محصولات دیگر باغات به بازار عرضه نشده او می تواند به عنوان نوبرانه محصولات را به بازار عرضه داشته و سود کلانی کسب کند . زودرس بودن یکی دیگر از ویژگی های سودمند موجود در نهال انار پایه رویشی کشت بافت است که به صورت ژنتیکی در گیاه تقویت شده است . 


نهال انار مقاوم به آفت و بیماری


آفات و بیماری ها تهدید کنندگان همیشگی کیفیت و کمیت محصول باغات هستند برای مقابله با این پدیده راه متداول و معمولی که از دیرباز مورد توجه کشاورزان بوده سمپاشی می باشد اما اخیراً با تقویت گیاهان و تولید نهال های مقاوم تر در برابر بیماری ها آفات ، راه مقابله با این عارضه تنها محدود به سمپاشی نیست و می توانید با کاشت نهال انار مقاوم به آفت در کنار سمپاشی اصولی و منظم از هجوم آفات و بیماری به درخت جلوگیری نمایید و کیفیت محصولات خود را افزایش دهید . 


تفاوت نهال انار پایه رویشی و نهال انار پایه بذری


اولین و مهم ترین تفاوت این دو نهال در نوع ریشه زایی و جوانه زدن آن ها است . پایه بذری با کاشت بذر گیاه و پایه رویشی کشت بافت یکی از روش های غیرجنسی تکثیر گیاه است .
کیفیت و کمیت محصولات و عمر اقتصادی نهال های پایه کشت بافت بسیار بیش تر و بهتر از پایه بذری است .
نهال پایه کشت بافت ، زودرس ، دیرگل ، زودبازده ، مقاوم به آفات ، بیماری ، بی آبی ، کم آبی ، سرما و گرمای شدید است . 
نهال پایه بذری رشد طولی زیادی دارد و برداشت محصولات را با مشکل مواجه می کند اما نهال پایه کشت بافت بر رشد شاخه ها و افزایش تولید محصول تمرکز دارد و به دلیل رشد طولی کم تر برداشت محصولات آسان تر است . 
همان طور که می دانید برای کاشت نهال ، رعایت یک حد فاصله در میان آن ها الزامی است . فاصله مورد نیاز نهال پایه کشت بافت کمتر است و با کاشت آن می توانید از زمین خود استفاده بهینه نمایید . 


نهال انار مرغوب


نهال انار مرغوب نهالی است که بازدهی سریع و بالایی داشته باشد کیفیت محصولات نیز ملاکی برای مرغوبیت یک نهال محسوب می شود اما این که از میان ارقام مختلف کدام یک مرغوب است را نمی توان به درستی مشخص کرد زیرا ارقام مختلف انار به صورت پایه رویشی کشت بافت تولید می شوند و محصولات با کیفیتی تولید می کنند و از این نظر با هم یکسان هستند اما باید دید رغبت مصرف کننده به کدام رقم بیش تر است که این خود یک امر کاملاً سلیقه ای است . با این حال همه ما می دانیم که انار ساوه سرآمد تمام ارقام مختلف انار است و طرفداران بسیاری نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا دارد . 


قیمت نهال انار


برای اطلاع از قیمت ارقام مختلف نهال انار و انواع آن بهتر است وارد سایت یشیل نهال شده و از قسمت خانه وارد لیست محصولات شوید در آن جا لیست کامل ارقام مختلف نهال به همراه انواع آن که گلدانی ، نایلونی ، یک ساله ، دو و سه ساله ، به همراه قیمت هر محصول در مقابل آن درج شده است . همچنین می توانید به وسیله تماس با کادر فروش سؤالات خود را در رابطه با قیمت محصولات و نحوه ثبت سفارش از ایشان جویا شوید . 


خرید عمده نهال انار


خرید عمده برای کسانی مناسب است که قصد احداث انارستان دارند . خرید عمده و تعداد بالای نهال های همسن موجب می گردد باغ یک دست و منظمی داشته باشید و همین امر سبب می شود که انارستان به یک سری رسیدگی های همسان نیاز داشته باشد این همسانی در رسیدگی به نوعی کار کشاورز را تسهیل می کند . 


نهالستان معتبر 


ملاک شما برای اعتبار بخشیدن به یک نهالستان چیست ؟ متأسفانه همه روزه و در تمام زمینه ها خطر کلاهبرداری در کمین افرادی است که بدون تحقیقات و تجربه کافی پا به عرصه های جدید گذاشته و با افراد و تأسیسات ناشناس قصد انجام معامله دارند . 
ملاک اطمینان به یک نهالستان می تواند میزان سابقه و حسن سابقه آن باشد . فعالیت طولانی مدت و رضایت مشتریان نشان گر اعتبار یک نهالستان و کارکنان آن می باشد همچنین برای افرادی که تمایل به خرید غیرحضوری دارند داشتن کادر فروش شامل کارشناسان فروش و مهندسین مجرب کشاورزی همیشه در دسترس ، جهت ارائه مشاوره تخصصی حائز اهمیت است همان گونه که افرادی که به خرید حضوری راغب هستند نیز داشتن دفتر کار مشخص را برای مراجعه ، ملاک عمل قرار می دهند . 
نهالستان یشیل نهال واقع در شمال غرب کشور یکی از معتبرترین نهالستان ها در سطح کشور می باشد که بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه کاشت ، تولید و تکثیر انواع نهال انار و واردات ارقام خارجی ، دارد . مهندسین مجرب کشاورزی و کادر فروش ، همه روزه در ساعات کاری آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . تمامی نهال های موجود در یشیل نهال دارای اعتبار اصالت کالا ، تضمین باردهی و ضمانت تعویض کالا هستند و تنوع بی نظیری از انواع میوه جات و نهال های مختلف در سنین متفاوت وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید به راحتی انتخاب نمایید . 
فعالیت نهالستان یشیل نهال به صورت داخلی و بین المللی می باشد . یشیل نهال فعالیت مستقیم و بلاواسطه داشته و خود دارای خزانه است .
برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید .